Дата: 21.11.2021 10:35

З 15 по 19 листопада 2021 року відбувся ІІ етап Глобального тижня безпеки дорожнього руху. Перший етап в Україні відбувся у травні цього року.
Навчання правилам дорожнього руху - це життєва необхідність, тому різні заходи по ПДР завжди актуальні в освітніх закладах. Кожна дитина почуває себе у безпеці тоді, коли знає, як правильно діяти у тій чи іншій екстремальній ситуації. Сьогодні, навчаючи дітей правилам дорожнього руху, ми закладаємо надійний фундамент майбутнього безпечного життя.

Метою проведення тижня безпеки є залучення дітей до навчання та дотримання правил дорожнього руху, безпечної поведінки на вулицях міста, у транспорті, виховання бережливого ставлення до свого здоров'я та здоров'я оточуючих.
Серед запланованих заходів:

• проведення годин спілкування "Безпека на дорозі - безпека в житті" (1-11 класи);
  • бесіда "Дорожня розмітка. Дорожні знаки" (1-6 класи);
  • ознайомлення з інформаційним стендом "Правила дорожнього руху" (1 клас);
  • перегляд мультфільму "Абетка безпеки на дорозі" (1-4 класи);
  • конкурс дитячого малюнку "Безпека пішоходів" (2, 4 класи);
  • гра-вікторина "Дорожні знаки - наші друзі" (5, 6 класи);
  • перегляд та обговорення презентації "Будь обережним на дорозі!" (8 клас) та ін.