Методичний тиждень

Дата: 04.11.2019 11:01

Професійною майстерністю та новаторськими ідеями поділилися вчителі нашої школи під час методичного тижня 21 – 25 жовтня 2019 р. на тему: «Компетентнісний підхід – стрижень наукових інновацій у навчанні».

Відкриті  уроки провели:

Деяк Т. Ю. з інформатики у 6 класі на тему: ”Додавання тексту до графічних зображень та його форматування”.

Грець Н. А. з української  мови в 5 класі на тему: ”Тренувальні вправи”.

Сідей О. І. З німецької мови у 8 класі на тему: ”На уроці німецької мови. Прийменники”.

Чопей Н. М. з англійської мови у 4 класі на тему: ”Розпорядок дня. Годинник. Числівники”.

Своїм завданням педагоги вбачали формування в школярів ключових  компетентностей: соціальних, полікультурних, комунікативних, інформаційних, загальнопредметних тощо. Також намагалися розвинути вміння учнів використовувати набуті знання в конкретних життєвих ситуаціях.