Тиждень української мови та літератури

Дата: 19.11.2019 11:08

«Чарівні звуки, рідне слово – моя сердечна українська мова!»

З 04 листопада по 08 листопада 2019 р. у Хустському НВК №1 був організований і проведений вчителями-словесниками тиждень української мови та літератури.

Метою його було донести до учнів красу і багатство рідної мови, розширити їх кругозір, збагачувати словниковий запас, підвищувати рівень декламаторських здібностей, виховувати любов до мови та розуміння її краси і необхідності для нашого життя.

У рамках тижня класними керівниками проведені виховні години»Слово до слова – складається мова», оформлено виставку літератури «О мово моя, душа голосна України».Вчителі української мови та літератури провели з учнями 5-6 класів квест «Чарівні слова відкривають серця». Учні 1-11 класів були активними учасниками конкурсу на краще прислів’я про козаків. Цікавим був урок-презентація в 6 класі «Патріотичні мотиви творів Т. Шевченка», де учні показали свої знання та творчі здібності.

Заключним моментом тижня було проведення в 3-11 класах ХХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

Пам’ятаймо, що краща мова єднання – українська.

За матеріалами Тетеря Т. Ю.