Заняття з ВПО

Дата: 28.04.2022 16:23

Даруйте радість дітям!

Під таким гаслом пройшло 27 квітня інтегроване заняття з дітками-переселенцями, які перебувають у Кривському НВК. Тетеря Т.Ю., вчитель Хустського НВК №1, психолог Роспопа Г. Ю. та  соціальний педагог Роман Н. Ю. Кривського НВК розповіли діткам про традиції та обряди Хустщини, заспівали традиційні народні пісні. Діти із захопленням слухали закарпатські пісні, співали, веселилися. Таке радісне заняття надовго залишиться в пам'яті дітей.

Більше дізнатися про історію України, зокрема такого її мальовничого куточка, як Закарпаття, мали змогу учні-переселенці, які проживають у ЗЗСО села Крива, під час заняття, яке провела 28 квітня вчитель історії Хустського НВК №1 Молнар О. М.
Школярі довідалися багато цікавих фактів про замки Закарпаття, історію міста Хуста, послухали легенди про заснування нашого міста,  віртуально "побували" в палаці Шенборна та інших цікавих місцях нашого краю.

Інформацію підготували Молнар О.М. та Тетеря Т.Ю.