"Ой у лузі червона калина..."

Дата: 23.04.2022 16:43

Війна - це біль, жах, страждання і смерть.

Кажуть, що у війни не жіноче обличчя. А яке ж? Яке воно, те зловісне лице? Страшне. Обличчя зла.
Багато талановитих молодих поетів у своїх віршах відгукнулися на нинішні події. Поезії писали в укриттях, у перервах між повітряними тривогами, в пам'ять про загиблих друзів, для волонтерів.
Учні Хустського НВК №1, продекламувавши вірші, хочуть, щоб весь світ почув про це страшне зло, яке зробили російські окупанти, знищуючи міста і села. А коли вони виростуть, ніколи не допустять повторення цього жаху.

"Ой, у лузі червона калина..."- гімн війни проти рашизму.

Учні 5 класу Хустського НВК №1 приєдналися до українського флешмобу з піснею "Ой, у лузі червона калина...". Зараз цю пісню співають, переспівують, інтерпретують - українською та іншими мовами. Вона стала гімном перемоги нашої нації! Слава нашому козацькому роду! Ми піднімемо тую калину! Ми відбудуємо нашу славну Україну!

Матеріал підготувала Тетеря Т.Ю.
Відео - Дікі А.Р.