Відвідування уроку природознавства в 4 класі

Дата: 14.02.2020 19:28

Перехід учнів з початкової  в середню ланку школи - одна з педагогічно найбільш складних проблем, а період адаптації в 5-му класі – один з найважчих періодів шкільного навчання. Відвідування уроків у 4 класі вчителями-предметниками спонукає до знайомства з класом заздалегідь, з’ясувати чому навчені діти в початковій школі, які є проблеми в дітей у засвоєнні матеріалу, зробити висновки, як будувати роботу далі.

14.02.2020 р. Сідей О. І. відвідала урок природознавства в 4 класі (кл. керівник Теслевич М. В.). На уроці було презентовано проекти «Материки». Кожна з шести команд («Євразія», «Африка», «Північна Америка», «Південна Америка», «Австралія», «Антарктида») розповідали свої зібрані  інформації про материк.

Під час уроку учні добре працювали в команді, знаходили нову інформацію з різних джерел та активно використовували нові знання на уроці.