Усі ми діти козацького роду!

Дата: 13.10.2020 20:21

У переддень 14 жовтня – Дня захисника України, Дня українського козацтва, Дня УПА,  з метою вшанування мужності та героїзму захисників, незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг українського народу, в Хустському НВК відбулося ряд тематичних заходів.

Класні керівники провели виховні години на тему «Слава героям України!», учні 10-11 класів були активними учасниками змагань зі стрільби. Хлопці довели, що вони є гідними нащадками козаків. Майстер-клас  накладання пов’язок сподобався дівчатам старших класів. Назавжди запам’ятається свято «Ми – нащадки козацької слави», проведено з учнями 4 класу.

Учні , хоч і заочно, але з усією щирістю дитячої душі бажали захисникам України здоров’я ,  щастя, мужності, стійкості, витримки. До сьогодні вирішується доля і майбутнє України, але ми знаємо, що ми – єдині. Хочеться вірити, що настане мир.

З Днем українського козацтва! З Днем захисника України!