День Європи

Дата: 11.05.2022 20:26

День Європи — це свято Європейського Союзу, що відзначається з подачі міністра закордонних справ Франції Робера Шумана, який 9 травня 1950 року звернувся до лідерів європейських країн з пропозицією почати процес об’єднання Європи. Це день, коли всі європейці вшановують загальні цінності: волю слова, демократію, незалежність, рівність.

Автор малюнка - Воринко Максим, учень 3 класу

З метою поглиблення знань учнів про Європу, формування європейського світогляду, сприяння поширенню знань про Європейський Союз, підвищення громадянської та політичної культури у Хустському НВК№1  пройшли різноманітні заходи. Зокрема, учні  5-7 класів  переглянули  відеофільм «Тур столицями Європи», а учні 8 класу представляли свої твори-роздуми «Що означає бути європейцем». Діти  намалювали малюнки із символікою України та ЄС. Цікавою була онлайн-презентація «Нобелівські лауреати Європи», яку підготувала Квик М.О. Також у ці дні пройшли онлайн-розповіді на тему євроінтеграції України. Школярі згадали, яку ціну заплатив український народ за свій європейський вибір та чому потрібно прагнути стати справжнім європейцем, адже це – шлях до добробуту країни та її громадян.

Інформацію підготувала Тетеря Т.Ю.