Всесвітній день Червоного Хреста

Дата: 09.05.2022 20:29

8 травня у всьому світі відзначається Всесвітній день Червоного Хреста і Червоного Півмісяця. У цей день ми вшановуємо силу і міць всесвітньої гуманітарної мережі Червоного Хреста і Червоного Півмісяця, широке охоплення її діяльності, а також зусилля наших волонтерів, діючи під єдиним девізом – «Повсюди для всіх».
У всіх куточках планети Міжнародний Рух Червоного Хреста і Червоного Півмісяця здійснює свою діяльність, щоб у цей складний час для України допомогти кожній людині. Ведеться низка різноманітних видів діяльності – від забезпечення потреб тих, хто постраждав внаслідок лих і ситуацій збройного конфлікту, до надання допомоги жителям міст і важкодоступних областей, а також захисту інтересів найбільш уразливих груп населення.

Учні Хустського НВК №1  ознайомились із історією створення  Червоного Хреста, підготували відео, намалювали малюнки, які відправили воїнам на війну. Класні керівники  провели онлайн-виховні години, підготували презентації. Учні ознайомились:
Як зв’язатися з Червоним Хрестом?
Чи можете ви допомогти мені виїхати чи евакуювати когось з України?
Як ви можете допомогти мені зв’язатися з членом сім’ї?
Мені потрібна підтримка з питань психічного здоров’я.
Що робити, якщо тривають бої та обстріли?
Як я можу отримати медичну допомогу?
Попри складні небезпечні умови, волонтери працюють цілодобово, щоб допомогти якомога більшій кількості людей.

Інформацію підготувала Тетеря Т.Ю.