Тиждень природознавства та музичного мистецтва

Дата: 31.01.2020 20:55

З 27 по 31 січня у Хустському НВК пройшов Тиждень природознавства та музичного мистецтва. Діти пізнавали загадковий і чарівний музичний світ, розширили свої знання про охорону природи та любов до рідного краю.

Учні 3 класу ознайомились із поняттям "охорона природи", "Червона книга України".
Проведено конкурс на кращий твір "Збережи природу рідного краю", оформлено виставку малюнків "Художня галерея Матінки Природи". Учні 2 класу декламували вірші на тему: "Збережемо первоцвіти!". Учні 1 класу переглянули мультфільм "Пригоди лісових друзів. Охорона природи"та закріпили отримані знання екологічного спрямування, сигналізуючи істинні та хибні твердження цеглинками Lego.
На завершення тижня було музичне змагання між учнями 1-4 класів, та переглянуто мультфільм "Уроки живої природи ".