Дата: 05.03.2019 10:43

Цікаві та різнопланові позакласні заходи провели вчителі нашої школи під час методичного тижня на тему "Інноваційні підходи до цілепокладання сучасного навчання і виховання в контексті компетентнісного підходу" 25.02 – 01.03 2019 р.
Лозінська О. Т. з учнями 9 класу презентувала урок - реквієм на тему "День пам'яті Героїв Небесної Сотні".

До міжнародного Дня рідної мови Хмура С. Ю. організувала свято для учнів 6-10 класів "Єдина мова-нація єдина, без неї не воскресне Україна".

Квик М. О. зацікавила учнів 5-11 класів вікториною "Розумники та розумниці".
Педагоги реалізували принципи гуманізації освіти, зорієнтували освітній і виховний процеси на формування основних компетентностей. Застосування інноваційних технологій посприяло забезпеченню позитивної мотивації до навчання.