Держава потребує професіоналів

Дата: 20.02.2020 22:54

Кожного дня шкільний вчитель працює з дітьми, пояснює безпосередньо свій предмет, виховує та найважливіше – відкриває цілий світ . Світ, в якому кожен з них обов’язково знайде своє місце. Пожежники, лікарі, вчителі, адвокати…

Так-так, саме вони зараз сидять за партами і дивуються, що одна і та сама літера читається трьома різними способами, або зовсім не ймуть віри, що в Америці зараз ніч. Ми не знаємо, як складеться життя, можливо, найбільший шибеник школи стане успішним дипломатом. Думаю, всі вчителі хотіли б, аби їх учні стали успішними. Та для цього потрібно знайти саме своє призначення. Правильно обрана професія дасть змогу дитині реалізувати себе. Тому дуже важливо звертати достатньо уваги на профорієнтаційні заходи. В Хустському НВК №1 ми намагаємось допомагати школярам визначити власні так звані «сильні сторони» та бажання і відштовхуватись від них. Для цього учням було запропоновано пройти спеціальне тестування і анкетування. За допомогою вчителя О.Т. Лозінської учні 9 класу визначили свої результати,зрозумівши до яких видів діяльності вони більш схильні. Майже у всіх учнів результати тестування і власні роздуми щодо майбутньої професії співпали. Також фахівці Хустської міськрайонної філії Закарпатського ОЦЗ провели профорієнтаційні заходи для учнів 9-11 класів Хустського НВК №1. Вони проінформували школярів про стан ринку праці міста, барометр професій, ознайомили з навчальними закладами м. Хуста. Сподіваємось, що пророблена робота допоможе учням обрати для себе найкращу професію, а ми будемо допомагати їм йти до мети.