Кір. Клінічні симптоми. Профілактичні заходи

Кір - це гостре вірусне висококонтагіозне захворювання, яке характеризується вираженою інтоксикацією, катаральними явищами з боку дихальних шляхів, кон'юнктивітом, появою своєрідних плям на слизовій оболонці щік і папульозно-плямистим висипом на шкірі.

08:48 15.02.2024

Safer Internet Day

06 лютого 2024 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом “Разом для найкращого Інтернету”.

20:32 08.02.2024

Україна – це ми!

Учні 4 класу Хустського НВК № 1 взяли участь у Всеукраїнському фотоконкурсі до Дня Соборності України: "Україна – це ми!"

15:57 07.02.2024

Вивчай та розрізняй: інфомедійна грамотність в освіті

Хустський навчально-виховний комплекс №1 отримав друкований набір матеріалів для класної та позакласної роботи «Як аналізувати медіа критично», який розроблено у межах проєкту IREX in Ukraine «Вивчай та розрізняй: інфомедійна грамотність в освіті».

15:47 07.02.2024

Ми - діти Соборної України

22 січня - особлива дата в історії України. У цей день ми відзначаємо два важливих свята - проголошення Української Народної Республіки та Акт Об'єднання українських земель. 106 років тому, 22 січня, українці проголосили незалежність своєї держави і створили Українську Народну Республіку, а рівно через рік відбувся Акт злуки УНР і ЗУНР.

10:48 26.01.2024

Хустські колядники

Команда навчально-виховного комплексу "Хустські колядники" взяла участь у ІІ онлайн-фестивалі-конкурсі "Різдвяний передзвін".

15:34 21.01.2024

Кутя — найголовніша страва святвечора

Неодмінною стравою різдвяно-новорічних свят в Україні є кутя. Кутя — це пісна страва з відварених зерен пшениці чи ячменю, приправлених медом, маком, горіхами, родзинками. Кутя — найголовніша страва святвечора на столі, з неї традиційно починають трапезу.

20:54 25.12.2023