Пасхальний кошик для воїна

Допомога Збройним Силам України та підтримка військових завжди важливі, особливо перед святом. Ідея зібрати кошти на великодні подарунки та смаколики для них є дуже сердечною та милосердною. Вчительський колектив Хустського НВК №1, учні та їхні батьки зібрали кошти, щоб долучитися до благодійного проєкту «Пасхальний кошик для воїна», який організували Благодійний фонд «Під надійним крилом» та Благодійний фонд "Долоні Милосердя". Були закуплені пасочки, ковбаса та деякі смаколики. На уроках дизайну і технологій учні виготовили сувеніри для наших захисників. Така спільна дія має велике значення як для військових, так і для шкільного колективу.

17:31 26.03.2024

Підтримка Захисників

Учні та вихованці Хустського НВК №1 долучилися до корисної та потрібної справи!

19:26 25.03.2024

Ріки незмінно течуть додому

Поезія важлива в нашому житті, оскільки вона відображає наші емоції, досвід і уявлення через мову, що виражається у віршах. Вона може надихати, розчулювати, відображати красу навколишнього світу або виражати внутрішні конфлікти. Поезія дозволяє нам звертатися до глибоких роздумів і відчуттів, а також спілкуватися з іншими людьми на рівні, що йде за межі простого розмовного мовлення.

19:00 24.03.2024

День Землі

День Землі є важливим святом, яке відзначається для вшанування нашої планети та підкреслення необхідності збереження її природних ресурсів. Це час для відзначення досягнень у сфері екології, підвищення свідомості про проблеми забруднення та втрати біорізноманіття, а також для сприяння акціям та проектам з охорони довкілля.

16:57 22.03.2024

Збір смаколиків для захисників

Найменші вихованці навчально-виховного комплексу теж долучилися до збору смаколиків для наших захисників, які віддано і мужньо захищають нашу свободу.

23:51 21.03.2024

Подарунки від БФ

Дошкільнята та учні 3 класу Хустського НВК №1 щиро дякують Erika Chendesh Олександр Та Єлизавета Боднар за цікаві ігри та пазли.

12:51 21.03.2024