Хустський навчально-виховний комплекс №1
Хустської міської ради Закарпатської області

Шкільна бібліотека

Вибір підручників для 5 класу (2018)

Вибір і замовлення 5 клас

Вибір 5 клас

Вибір 1 клас педрада

Підручники для 5 класу,

підручники для 10 класу,

підручники для 1 класу

Тиждень книги

У Хустському навчально-виховному комплексі №1 з 27.11.2017 р. по 01.12.2017 р. проходив тиждень книги, метою проведення якого було: поліпшення роботи щодо збереження підручників; розкриття учням ролі книги, як одного з основних джерел інформації; популяризація книг серед учнів; посилення ролі бібліотеки в навчально-виховному процесі.

Протягом тижня завідуюча бібліотекою Богданова Г.В. спільно з вчителями провела наступні заходи: рейд-перевірка стану збереження підручників учнями 1 - 11 класів (зав. бібліотекою, кл. керівники, бібліотечний актив); виставка літератури:  «Хороша книга – свято»; визначення найактивніших читачів бібліотеки (на основі аналізу формулярів читача); бесіди «Кожному підручнику довге життя»(1-9 кл.); урок-гра «Казка мудрості навчить» (4 клас).

Головною подією тижня стало шкільне свято книги.

За матеріалами Богданової Г.В.

Тиждень книги

У Хустському навчально-виховному комплексі №1 з 28.11.2016 р. по 02.12.2016 р. проходив тиждень книги, метою проведення якого було: поліпшення роботи щодо збереження підручників; розкриття учням ролі книги, як одного з основних джерел інформації; популяризація книг серед учнів; посилення ролі бібліотеки в навчально – виховному процесі.

Протягом тижня завідуюча бібліотекою Богданова Г.В. спільно з вчителями провела наступні заходи: рейд-перевірка стану збереження підручників учнями 1 – 11 класів (зав. бібліотекою, кл. керівники, бібліотечний актив); виставка літератури:  «Хороша книга – свято»; інтерактивна гра «Її величність – книга» у 7 класі (Богданова Г.В., Тетеря Т.Ю.); урок-презентація на тему: «Структура книги» у 3 класі (Богданова Г.В., Галай З.В.).

Головною подією тижня книги стало шкільне свято «Посвята в читачі учнів 2 класу».

За матеріалами Богданової Г.В.

Тиждень книги

У Хустському навчально-виховному комплексі №1 з 08.12.2014 р. по 12.12.2014 р. проходив тиждень книги.

13. 03. 2014 року на базі Хустського навчально-виховного комплексу №1 було проведено семінар шкільних бібліотекарів на тему: «Використання інтерактивних педагогічних технологій у роботі бібліотекаря».

Участь у семінарі прийняли бібліотекарі з усіх шкіл міста.  Завідуюча бібліотекою Хустського НВК №1 Богданова Г.В. продемонструвала презентацію діяльності бібліотеки в напрямку впровадження інтерактивних педагогічних технологій. Наступним пунктом роботи семінару була літературно-музична композиція «Звучать струни Кобзареві», показана учасникам, як приклад використання інтерактивних технологій у роботі бібліотеки. Метою літературно-музичної композиції було: поглиблення знань учнів про творчість Т.Г.Шевченка; формування в учнів вміння вибирати з великого розмаїття матеріалів основне; виховувати почуття патріотизму, гордості за свій народ, повагу до книги. Під час обговорення семінару, учасниками було визначено, що поставлених цілей досягнуто.

Також в рамках семінару методист управління освіти, релігій та у справах національностей Хустського міськвиконкому Матей М.І. повідомила учасникам про використання нової інструкції щодо ведення обліку підручників в бібліотеках загальноосвітніх навчальних закладів.