Дата: 30.10.2019 12:05

Саме те, як ви збираєте, організуєте та використовуєте інформацію,

визначає, переможете ви або програєте.

Білл Гейтс

29.10.2019 року в Хустському НВК №1пройшов семінар вчителів біології на тему «Формування компетентностей учнів через візуалізацію і структуризацію інформації на уроках біології».

Вчитель, Лозінська О.Т. провела майстер-клас «Використання ментальних карт для візуалізації навчального матеріалу на уроках біології». Розповіла про переваги та використання їх на уроках.  Учителі створювали на папері ментальні карти свого робочого дня (знаходили крадіїв часу), а також на різні теми з біології.

Теличко С.І. (методист ММК ) провела практикум «Створення ментальних карт для візуалізації навчального матеріалу». Учасники семінару навчилися створювати картки у програмі «Microsoft Word.

Із змінами у програмі ЗНО з біології 2020 року ознайомила Грига Н.В. (вчитель СШ №3).

Методами підвищення ефективності підготовки учнів до ЗНО поділилася Демеш Т.В.