Правила прийому до закладу освіти

Зарахування до шкільного підрозділу Хустського НВК №1

Зарахування до Хустського НВК № 1 здійснюється відповідно до Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти.

Зарахування  здійснюється відповідно до наказу директора, що видається на підставі заяви про зарахування до закладу освіти одного з батьків дитини (чи повнолітньої особи, яка має намір здобувати освіту), поданої особисто (з пред’явленням документа, що посвідчує особу заявника), до якої додаються:

1) копія свідоцтва про народження дитини або документа, що посвідчує особу здобувача освіти (під час подання копії пред’являється оригінал відповідного документа);

2) оригінал або копія медичної довідки за формою первинної облікової документації № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду»;

3) оригінал або копія відповідного документа про освіту (за наявності).

Правила прийому до дошкільних груп Хустського НВК №1

Інструкція для батьків

Прийом дітей до  дошкільних груп закладу здійснює директор НВК №1 протягом календарного року на підставі заяви батьків або осіб, які їх замінюють, медичної довідки про стан здоров'я дитини, свідоцтва про народження.

Дошкільні групи у закладі комплектуються згідно черги та за віковими ознаками (з трьохрічного віку). За дитиною зберігається місце в закладі дошкільної освіти  у разі її хвороби, карантину, санаторного лікування, на час відпустки батьків або осіб, які їх замінюють, а також у літній оздоровчий період (75 днів).

Відрахування дитини з дошкільного навчального закладу здійснюється:

• за бажанням батьків або осіб, які їх замінюють;
  • на підставі медичного висновку про стан здоров'я дитини, що виключає можливість її подальшого перебування у  закладі;
  • у разі несплати без поважних причин батьками або особами, які їх замінюють, плати за харчування дитини протягом двох місяців.

Для зарахування дитини до дошкільних груп Хустського НВК №1 необхідні наступні документи:

1. Заява батьків або осіб, які їх замінюють щодо влаштування дитини до дитячого закладу.

2. Копія свідоцтва про народження дитини.

3. Довідка з засвідченням факту, що дитина здорова. Таку довідку випише сімейний лікар закладу охорони здоров’я, у якому спостерігається дитина.

У довідці лікар має зазначити:

• прізвище, ім’я, по батькові дитини;
  • дату народження;
  • місце проживання;
  • інформацію про стан здоров’я дитини та можливість відвідування закладу дошкільної освіти.

4. Довідка за формою № 063/0 "Карта профілактичних щеплень".

5. Довідка про епідоточення.

6. При наявності пільг – документи, які їх підтверджують.

Категорично забороняється приносити в заклад дітьми  гострі, ріжучі, склянні предмети, дрібні предмети (намистинки, ґудзики і тому подібне, пігулки), а також їжу та напої.