Методичний тиждень: "Толерантність як компонент професійної культури вчителя. Протидія булінгу".

Дата: 05.03.2020 15:55

Справжнім святом рідної мови стали виховні заходи, проведені класними керівниками 6 класу Пилип М.І.: "Яке прекрасне рідне слово! " та 5 класу Грець Н.А. "Наша мова солов'їна".
Під час години спілкування учнів 9 класу на тему "Життєві цінності", класний керівник Чопей Н.В. заохотила учнів поміркувати, що характерно для відповідальної вільної особистості, яка з будь-яких ситуацій здатна вийти гідно, має свій світогляд, любить своє життя.
Вчителька німецької мови Сідей О.І. організувала цікавий позакласний захід для учнів 8-11 класу "Подорож Німеччиною". Заняття посприяло не тільки розвитку мовленнєвих навичок, а й розширенню кругозору та загального розвитку школярів.