Великодні мотиви

Дата: 23.04.2022 16:19

Незабаром настане одне з найбільших свят – Великдень. Воно завжди припадає на таку прекрасну пору як весна. Кажуть, що навесні, в це свято все в природі пробуджується від сну, оживає. І це пробудження споконвіку відображували в писанках.

Маємо добру традицію, напередодні Великодня, створювати чудові пасхальні вироби (кошики, писанки, віночки, пасочки – здобний великодній хліб).

Цього року в другому класі Хустського НВК № 1 з нагоди свята  проведено ряд заходів (дистанційно):

·Година  спілкування «Звичаї та обряди святкування Великодня»;

·Гра «Збери пасхальний кошик»;

·Конкурс малюнків «Свята паска у хату, вся нечисть  із хати»;

·Майстер – класи з виготовлення писанок в різних техніках (декупаж, зернівка, бісер, квілінг, декоративний розпис, мальованка, крашанка).

·Учні 2 класу долучились до роботи в міському фестивалі дитячої творчості «Воскресни, писанко!» Взяли участь у майстер-класі з виготовлення писанок в різних техніках. Разом зі своєю вчителькою Теслевич М.В. виготовили писанки в техніці бісероплетіння.

·Роботи учнів 2 класу зайняли почесне місце на виставці робіт дитячої творчості.

Матеріал підготувала Теслевич М.В.