80-річчя проголошення Карпатської України

Дата: 20.03.2019 09:49

Учні Хустського НВК активно долучилися до заходів, присвячених відзначенню 80 річниці проголошення Карпатської України. Вихованці 9, 10-х класів взяли участь у проведенні учнівської конференції "Проголошення Карпатської України- вагомий крок у боротьбі за утвердження української державності". З доповіддю на тему:"Закарпаття в складі Чехословаччини 1919-1939рр." виступив учень 9 класу Скорондяк С.

Запам'яталася зустріч старшокласників з дослідником подій Карпатської України О. Пагірею, який презентував фотовиставку про ці події.

Вчитель історії Молнар О. М. з учнями 9-10 класів провела урок-реквієм "Велич і трагедія Карпатської України".
Скундзя К. Я. організувала шкільну виставку стінгазет, фотоматеріалів та екскурсію до місця проголошення Карпатської України.