Хустський навчально-виховний комплекс №1
Хустської міської ради Закарпатської області

Карантин - це не канікули!

Уже тривалий час учні нашої країни не відвідують школу, адже впроваджений загальнонаціональний карантин.  Третьокласники Хустського навчально-виховного комплексу №1 добре знають, що карантин - це не канікули, тому і надалі навчаються, перебуваючи вдома.

13:25 06.04.2020

Проєкт "Я хочу більше знати про свою Батьківщину - Україну"

Учні 4 класу Хустського НВК №1 працювали над інформаційно-пошуковим проектом, який присвячено Україні. Вони шукали інформацію в інтернет-ресурсах, газетах, журналах та підручниках і дізналися багато цікавого. Зібраний матеріал проаналізували, систематизували і створили відеопрезентацію на основі нього.

20:49 03.04.2020

День вишиванки

18 травня 2017 року кожен охочий міг долучитися до свята, одягнувши вишиванку.

22:08 19.05.2017

Хустські вечорниці

Позакласний захід, проведений у Хустському НВК №1. Учні ознайомилися з перлинами народної творчості, відновили національні традиції, звичаї. Віддаючи шану минулому, беручи усе найкраще у наше сьогодення, на вечорницях було відроджено усе найдорожче, що є у народу: його мову, пісню, історію...

10:14 07.12.2016