Хустський навчально-виховний комплекс №1
Хустської міської ради Закарпатської області

Хай буде мир!

Хай літають завжди журавлі, Колоски видзвонюють налиті, Ми за те, щоб мир був на землі Для усіх дітей на цілім світі. О.Пархоменко

19:17 21.09.2020

День здорового способу життя

У другу суботу вересня в Україні відзначається День фізичної культури і спорту. Це свято здорового способу життя і радості, що виникає при використанні корисної фізичної діяльності. Учні нашої школи святкували цей день особливо.

08:35 21.09.2020

Карантин - це не канікули!

Уже тривалий час учні нашої країни не відвідують школу, адже впроваджений загальнонаціональний карантин.  Третьокласники Хустського навчально-виховного комплексу №1 добре знають, що карантин - це не канікули, тому і надалі навчаються, перебуваючи вдома.

13:25 06.04.2020

Проєкт "Я хочу більше знати про свою Батьківщину - Україну"

Учні 4 класу Хустського НВК №1 працювали над інформаційно-пошуковим проектом, який присвячено Україні. Вони шукали інформацію в інтернет-ресурсах, газетах, журналах та підручниках і дізналися багато цікавого. Зібраний матеріал проаналізували, систематизували і створили відеопрезентацію на основі нього.

20:49 03.04.2020

День вишиванки

18 травня 2017 року кожен охочий міг долучитися до свята, одягнувши вишиванку.

22:08 19.05.2017

Хустські вечорниці

Позакласний захід, проведений у Хустському НВК №1. Учні ознайомилися з перлинами народної творчості, відновили національні традиції, звичаї. Віддаючи шану минулому, беручи усе найкраще у наше сьогодення, на вечорницях було відроджено усе найдорожче, що є у народу: його мову, пісню, історію...

10:14 07.12.2016