День осені

Дата: 20.10.2018 09:58

Красива осінь вишиває клени
Червоним, жовтим, срібним, золотим.
А листя просить :-Виший нас зеленим!
Ми ще побудем, ще не облетим.
Ліна Костенко

Сьогодні в Хустському НВК №1 пройшов День осені. Учні школи показали свою майстерність, підготували різні малюнки, аплікації, композиції, осінні букети.

Всі класи були святково прибрані, всюди панувала затишна осіння атмосфера. Класні керівники підготували цікаві розваги для своїх учнів.

• 1 клас – літературно-музична композиція «Диво осені» (кл.керівник Капітан Л.І.)
  • 2 клас – театралізована композиція «Парад овочів» (кл.керівник Галай З.В.)
  • 3 клас – майстер-клас пр сервіруванню стола з фруктів (кл.керівник Теслевич М.В.)
  • 4 клас – виготовлення карнавальних масок з осіннього листя «Осінній маскарад» (кл.керівник Дікі А.Р.)
  • 5 клас – майстер-клас по виготовленню аплікацій з природнього матеріалу (кл.керівник Пилип М.І.)
  • 6-7 класи – змагання з футболу (учитель фізкультури Галай В.Ю.)
  • 8-9 класи – гра «Що? Де? Коли?» на тему «Україна – Європейська держава» (кл. керівники Чопей Н.В., Деяк Т.Ю. та учителі Квик М.О. та Молнар О.М.)
  • 10 кл. – осінні модні тенденції  (кл.керівник Сідей О.І.)
  • 11 кл. відео-презентація «Смачні страви з осінніх овочів» (кл.керівник Грець Н.А.)