Методичний тиждень

Дата: 25.02.2023 10:38

20-24 лютого 2023 року проведено методичний тиждень на тему: "Формування відповідального ставлення учнів до результатів навчання".

Результативність шкільного навчання залежить від своєчасного розвитку в учнів таких якостей, як інтерес до знань, потреба в знаннях, зацікавленість в результатах нав чання.
Презентуючи портфоліо, вчителі обмінялися досвідом з питань підвищення мотивації учнів до навчання. Поділилися формами і методами проведення занять, які б розвивали таку важливу якість особистості школяра як відповідальність. При обговоренні представлених портфоліо, були розроблені методичні рекомендації з використання навчально-пізнавальних завдань як засобу формування відповідального ставлення школярів до навчання.

Інформація Молнар О.М.