Дата: 21.11.2022 20:22

21 листопада ми відзначаємо День Гідності та Свободи - свято встановлене на знак вшанування патріотизму та мужності громадян, які у 2004 та 2013 роках стали на захист демократичних цінностей і європейського вибору нашого народу.

Гідність та свобода вписані в генетичний код українців. Століттями українська нація доводила, що ніхто не позбавить нас цих якостей. Тому учні нашої школи та увесь педагогічний колектив відзначили цей важливий день.

У всіх класах були проведені виховні години, уроки та відеоуроки, виготовлення стінівок, виставка на коридорі на тему «Гідність та свобода!».

Відзначаючи День Гідності та Свободи, ми сповнені гордістю за нашу державу та українців, які понад усе цінують свободу і гідність та продовжують боронити незалежність України від зовнішньої агресії.
З матеріалами проведених заходів можна ознайомитися у мережі "Фейсбук".

Матеріал підготувати Скундзя К.Я.