Методичний тиждень з 18.10 по 22.10 2021 року

Дата: 26.10.2021 15:33

Одним з пріоритетних напрямків сучасної освіти є створення середовища, яке сприяє здобуттю саме тих знань, що необхідні для успішної самореалізації в суспільстві. Тому темою жовтневого методичного тижня в нашій школі було обрано: "Нові прогресивні технології - шлях до формування творчої особистості, життєвих компетентностей учнів". Адже саме за допомогою інноваційних технологій учні вчаться доводити свою точку зору, слухати іншу людину, формувати власну думку, аргументувати і дискутувати, розвивати навички самостійної роботи.
Теоретичні аспекти цього питання висвітлила Кочіш О.І. у доповіді: "Інноваційні технології в сучасному освітньому процесі".

Практичну реалізацію цих технологій продемонстрували учні та вчителі, провівши ряд відкритих уроків:

1. Арендаренко Я.І. в 3 класі з предмета "Я досліджую світ" на тему: "Повітря навколо мене".
  2. Капітан Л.І. в 4 класі на тему: "Куб. Квадрат. Прямокутник. Призма".
  3. Тетеря Т.Ю. в 5 класі з української літератури: " Літературні казки. Відмінність літературної казки від народної. Дитинство І. Франка".
  4. Пилип М.І. в 6 класі з трудового навчання: "Місце хліба у повсякденному харчуванні. Прості бутерброди".

Педагоги продемонстрували елементи новизни в формах і методах навчання, які сприяють формуванню та розвитку предметних і ключових життєвих компетентностей.