Дистанційне навчання у дошкільних групах НВК

Дата: 16.01.2023 15:37

З 5 по 13 січня 2023 року освітній процес для дошкільників організовувався з використанням технологій дистанційного навчання.

Дистанційне навчання для вихованців дошкільного підрозділу НВК відбувалося по-різному, адже стандартизований підхід до всіх тут не спрацьовує. У дошкільних закладах взаємодія з родинами в умовах впровадження дистанційної освіти можлива тільки у форматі «педагог – батьки – дитина». Це пов’язане з несформованостю багатьох навиків у дітей, таких як опанування самостійного читання, вміння роботи з ІКТ, самоорганізації тощо.

Вихователі дошкільних груп, залучившись підтримкою батьків, впроваджували дистанційне навчання, яке в умовах високої захворюваності дітей, є шляхом забезпечення кожного правом на освіту.