Дата: 22.11.2023 15:49

З метою профілактики дорожньо-транспортного травматизму за участю дітей та усвідомлення ними необхідності вироблення навиків дотримання правил поведінки на дорозі був проведений Тиждень безпеки дорожнього руху.

Класними керівниками проведені тематичні уроки та бесіди на тему " Правила для пішоходів", "Безпека дорожнього руху - це життя".Учні 1-4 класів у цікавій ігровій формі повторили вже відомі правила безпечного руху, переглянули мультфільми і визначали порушення як з боку пішохода, так і з боку водія. Діти підготували малюнки, оформляли класні дошки, щоб усі хто проходив повз класа, могли переглянути і повторити правила.

Ми впевнені, що всі учні усвідомили необхідність бути уважними і дисциплінованими на наших вулицях, дотримуватися правил дорожнього руху. Адже від цього залежить їх життя і здоров'я!

Інформація Скундзі К.Я.