Пасхальний кошик для воїна

Дата: 26.03.2024 17:31

Допомога Збройним Силам України та підтримка військових завжди важливі, особливо перед святом. Ідея зібрати кошти на великодні подарунки та смаколики для них є дуже сердечною та милосердною. Вчительський колектив Хустського НВК №1, учні та їхні батьки зібрали кошти, щоб долучитися до благодійного проєкту «Пасхальний кошик для воїна», який організували Благодійний фонд «Під надійним крилом» та Благодійний фонд "Долоні Милосердя". Були закуплені пасочки, ковбаса та деякі смаколики. На уроках дизайну і технологій учні виготовили сувеніри для наших захисників. Така спільна дія має велике значення як для військових, так і для шкільного колективу.

Дякуємо учням та їхнім батькам за постійну підтримку та співпрацю.

За наші старання, вагомий внесок у розвиток волонтерського руху, надання допомоги ЗСУ ми отримали подяку.

Інформація Скундзі К.Я.