Конкурс "Кращий святковий клас"

Дата: 21.12.2023 18:59

Найкращий спосіб підняти святковий настрій і зарядитися позитивом – прикрасити клас новорічним декором. Вироби можна зробити своїми руками та з доступних матеріалів. Наші учні це чудово продемонстрували. З паперу зробили гірлянди, сніжинки, ялинку на стіні, інші картинки на дверях та дошці. На вікна виготовили кольорові наліпки. Не забули і про дощик — з якого зробили ялинки. Дух свята діти відчувають навіть під час навчання.

Всі учасники освітнього процесу отримали подаруночки за активну участь у конкурсі.

Зимові свята особливі. Яким би складним не був рік, що минає, хочеться вірити в краще та створювати затишок: прикрашати ялинку, розвішувати гірлянди, подавати до столу смачний пиріг і запашне какао з зефіром й улюблені страви. А головне, вірити в краще, вірити в перемогу. Проводжаймо 2023 і красиво зустрічаймо 2024!

Матеріали підготувала Скундзя К.Я.