День Державного Герба України

Дата: 19.02.2024 19:07

19 лютого 1992 року Верховна Рада України своєю постановою затвердила Державний Герб незалежної України. Ним став золотий тризуб на синьому щиті — знак Київської держави часів правління Володимира Великого, що символізує безперервність тривалого історичного розвитку українського народу. Вже багато століть герб єднає українців та надає сил. Український тризуб уособлює для нас зв’язок поколінь, прагнення народу до власної державності, соборності та незалежності.

Учні Хустського НВК №1 не могли залишитися осторонь такої знаменної дати. Кожен клас підійшов до святкування з ентузіазмом, проявив свої творчі здібності.

Діти дізналися багато цікавого про історію свята, почули різні версії походження Герба, відповіли на питання вікторини, послухали легенду про Державні символи, розповіли вірші та співали пісні. Організували виставку малюнків ” Герб моєї держави “. А день розпочався дуже урочисто: звучанням Державного Гімну України .

Шануймо наші державні символи, обереги, за які помирали кращі сини та доньки української землі!

Слава Україні! Героям Слава! #dzhura_2024

Інформація Скундзі К.Я.