Участь в обласній акції "Пленер у рідному місті"

Дата: 05.10.2023 19:24

Щороку у другу неділю жовтня ми відзначаємо Всеукраїнський День художника. Образотворче мистецтво є однією з найдосконаліших форм діяльності оскільки в художній палітрі кристалізується внутрішній світ людини, звучать кольори глибоких почуттів. Художні роботи надихають та спонукають замислитися над суттю буття.

Учні Хустського НВК №1 завжди беруть активну участь у проведенні різноманітних свят, конкурсів, змагань. Упродовж 02-05 жовтня ми приєдналися до участі в обласній акції "Пленер у рідному місті". Діти малювали картини, ознайомились із творчістю відомих художників Хустщини. З цікавістю були проведені уроки мистецтва у 1-7 класах. Також учні ознайомились із Хустським філософом фарб Яном Пашком, талановитим митцем, одним із тих, хто формував крайову школу живопису.

Інформація Скундзі К.Я.