Конкурс ім. П.Яцика

Дата: 10.11.2022 20:45

Щорічно учні Хустського НВК №1 беруть участь у Міжнародному конкурсі знавців української мови ім. П. Яцика.

Традиційно перший етап конкурсу у нашій школі проходить 9 листопада у День української писемності та мови.

Метою конкурсу є:

• навчання дітей розуміти і збагачувати рідну мову, формування розуміння того, що українська мова – наш скарб, без якого не може існувати ні народ, ні Україна, як держава;
  • розширення знань про красу і багатство української мови;
  • пробудження почуття національної гідності;
  • розвиток логічного і творчого мислення;
  • виховання любові до рідної мови, рідного краю, його традицій, почуття поваги до всього свого - українського, бажання розмовляти рідною мовою.

Виконуючи конкурсні завдання, учні 3-4 класів показували не тільки рівень володіння граматичним матеріалом, а й знання українського фольклору, уміння творити та фантазувати.

Також учні 3-4 класів долучились до написання Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності з нагоди Дня писемності.
Покликання на відео учнів 3 класу у мережі "Фейсбук":

За матеріалами Теслевич М.В.