Герої не вмирають!

Що злетіли в небо.

Їм шлях високий

Боже, освяти.

20 лютого – День вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні. Ніколи не зітруться з пам’яті події зими 2014 року, вони перевернули свідомість багатьох людей, показали, що українці – нація, гідна кращого майбутнього.

"Герої не вмирають" - перше, про що думає кожен, згадуючи про цю знаменну подію. Сьогодні учні та вчителі Хустського НВК №1 увічнили пам’ять Героїв Небесної Сотні. Зранку учнівський та педагогічний колективи вшанували подвиг Героїв Небесної Сотні під час хвилини пам’яті «Їх назвали «небесною сотнею». У всіх класах пройшли виховні заходи, інформаційні години. Учні переглянули фільм «Зима, що нас змінила» та поділилися своїми враженнями. За допомогою інтерактивних технічних засобів діти мали можливість побачити все те, з чого розпочинались події, які сколихнули весь світ. Учні виготовили паперових янголів, як символ Героїв Небесної сотні та долучилися до акції «Ангели пам’яті». У шкільній бібліотеці оформлена виставка та проведені бесіди до Дня Героїв Небесної Сотні. Завдяки всім заходам, які пройшли в школі, учні не лише зрозуміли, хто такі патріоти, а й своєю дитячого душею відчули біль матерів, що втратили своїх дітей, котрі в пам’яті нащадків житимуть вічно.

#dzhura_2024

Інформація Скундзі К.Я.