Похід до спортивного комплексу

Дата: 22.11.2022 23:48

Сьогодні учні 9 класу Хустського НВК №1 мали змогу відвідати безкоштовне тренування у спортивному комплексі "Dream Gym" з метою популяризації здорового способу життя. Заняття проводили Едіта Чемердовська (колишня учениця нашої школи, дворазова чемпіонка України, призерка кубку України для дорослих, учасниця чемпіонату світу та Європи з вільної боротьби) та Флейса Максим. Дякуємо Віталію Русину за сприяння даного заходу та тренерам, які розповідали дітям про здорові звички, будову м’язів та показували, як правильно тренуватися.

Дітям та підлітками потрібно займатися фізичною активністю, щонайменше, 60 хвилин щодня. Помірні фізичні вправи позитивно впливають на серцево-судинну систему, допомагають розвивати координацію та контроль рухів, підтримувати здоровими кістки, м'язи та суглоби.

Організували даний захід класний керівник Сідей О.І. та вчитель фізичної культури Галай В.Ю.

Відео з тренування

Матеріал підготувала Олександра Сідей