Живи, Україно!

Дата: 29.01.2021 16:25

Протягом тижня з 25 по 29 січня 2021 року в Хустському НВК №1 відбулися виховні заходи, приурочені національно-патріотичному вихованню.

До Дня Соборності України класні керівники 1-11 класів провели виховні години "Моя соборна Україна". Єдність держави можна було побачити на малюнках, які підготували учні 7 класу. Українська історія має величезні героїчні постаті в боротьбі за свободу і державність. Згадуючи про них на виховному заході, приуроченому Дню Героїв Крут, учні 10-11 класів переглянули фільм "Пам'ятаємо Крути!", мали змогу віддати маленьку часточку пошани полеглим героям.
Гру "Всезнайко" проведено з дітьми 3-4 класів, а учні 2-4 класів переглянули мультимедійні презентації "Україна - держава соборна, одна на всіх, як обрій"

Заходи, проведені на цьому тижні подарувли розуміння того, що лише в єдності ми можемо досягти величної мети - побудови духовно-багатої, вільної та демократичної України".