Посвята в читачі

26 жовтня у Хустському НВК відбулося свято "Посвята в читачі". Учні другого класу стали читачами шкільної бібліотеки, саме з нею протягом усього навчання у школі вони матимуть тісний зв'язок.

10:43 31.10.2018

День осені

Красива осінь вишиває клени Червоним, жовтим, срібним, золотим.  А листя просить :-Виший нас зеленим!  Ми ще побудем, ще не облетим.  Ліна Костенко

09:58 20.10.2018

День захисника України

14 жовтня в нашій державі відзначають День захисника України. У цей день ми вшановуємо мужність і героїзм захисників Вітчизни. Це свято не тільки військових, а й усіх людей, які в щоденному житті захищають свої родини й домівки та готові будь-якої миті прийти на допомогу, якщо хтось її потребує.

09:46 16.10.2018

День туриста

Вже традиційно весело і гомінливо пройшов День туриста у Хустському НВК №1. Учні школи брали участь у різних естафетах, змаганнях та конкурсах. Дівчата та хлопці проявили підтримку, взаєморозуміння та пройнялися духом дружби!

10:28 30.09.2018