Організація освітнього процесу учнів 1 класу в умовах карантину

В умовах ситуації, яка склалася не лише в Україні, а й в усьому світі, важливим постає питання організації освітнього процесу. Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України  № 1/9 – 173 від 23.03.2020  “Щодо організації освітнього процесу в закладах середньої освіти під час карантину” вчителі працюють з учнями, що перебувають удома, шляхом використання технологій дистанційного навчання. Для здійснення обміну навчальними матеріалами можуть застосовуватися будь-які пристрої та інструменти, зокрема мобільний телефон, за допомогою якого можна організувати спільноту в соціальних мережах, мобільних додатках.

20:01 26.03.2020

Методичний тиждень: "Толерантність як компонент професійної культури вчителя. Протидія булінгу".

Справжнім святом рідної мови стали виховні заходи, проведені класними керівниками 6 класу Пилип М.І.: "Яке прекрасне рідне слово! " та 5 класу Грець Н.А. "Наша мова солов'їна". Під час години спілкування учнів 9 класу на тему "Життєві цінності", класний керівник Чопей Н.В. заохотила учнів поміркувати, що характерно для відповідальної вільної особистості, яка з будь-яких ситуацій здатна вийти гідно, має свій світогляд, любить своє життя. Вчителька німецької мови Сідей О.І. організувала цікавий позакласний захід для учнів 8-11 класу "Подорож Німеччиною". Заняття посприяло не тільки розвитку мовленнєвих навичок, а й розширенню кругозору та загального розвитку школярів.

15:55 05.03.2020