Запали свічку пам'яті

День пам'яті жертв голодоморів - щорічний національний пам'ятний день в Україні, що припадає на четверту суботу листопада.  Голодомор - страшна трагедія в історії нашої держави, яка забрала життя мільйонів людей. Щоб не повторилися такі події, ми повинні знати і пам'ятати про них.

10:38 27.11.2021

День гідності та свободи 2021

День гідності і свободи  прийнято відзначати щорічно 21 листопада. Встановлено його на честь Помаранчевої революції 2004 року і Революції Гідності 2013 року. Цей день прославляє волелюбність і мужність нашого народу, прагнення до демократії, вшановує національні інтереси держави і права людини. Єдність і свобода роблять нас гідними дітьми нашої країни.

17:39 22.11.2021

Будьмо добрими та толерантними людьми!

13 листопада відзначається Всесвітній день доброти, а 16 листопада - Міжнародний день толерантності. Добро та толерантність є взаємопов'язаними.

11:41 21.11.2021

Тиждень безпеки дорожнього руху

З 15 по 19 листопада 2021 року відбувся ІІ етап Глобального тижня безпеки дорожнього руху. Перший етап в Україні відбувся у травні цього року.  Навчання правилам дорожнього руху - це життєва необхідність, тому різні заходи по ПДР завжди актуальні в освітніх закладах. Кожна дитина почуває себе у безпеці тоді, коли знає, як правильно діяти у тій чи іншій екстремальній ситуації. Сьогодні, навчаючи дітей правилам дорожнього руху, ми закладаємо надійний фундамент майбутнього безпечного життя.

10:35 21.11.2021

Всесвітній день дитини в дошкільній групі НВК №1

Кожна дитина має право зростати у турботливому родинному середовищі та бути захищеною від жорстокого поводження та насильства. Метою святкування Всесвітнього дня дитини є захист прав дітей та розвиток середовища, дружнього по відношенню до дітей в усьому світі, шляхом діалогу і активних дій.

15:13 19.11.2021

Краща мова єднання - українська!

Уже традиційно у перші тижні листопада в Хустському НВК №1 урочисто проходив тиждень української мови та літератури, приурочений до Дня української писемності та мови.

16:59 15.11.2021

Цікавий світ української мови!

Під такою назвою пройшов бінарний урок української мови та бібліотеки у 8 класі. Т.Ю. Тетеря та О.Т. Лозінська розповіли учням про велике значення української мови для кожного громадянина нашої держави.

20:02 10.11.2021

Радіодиктант національної єдності 2021

Всеукраїнський радіодиктант національної єдності - традиційна щорічна загальнонаціональна акція, присвячена Дню української писемності та мови. Учні та вчителі Хустського навчально-виховного комплексу №1 також приєдналися до неї.

16:34 09.11.2021

Методичний тиждень з 18.10 по 22.10 2021 року

Одним з пріоритетних напрямків сучасної освіти є створення середовища, яке сприяє здобуттю саме тих знань, що необхідні для успішної самореалізації в суспільстві. Тому темою жовтневого методичного тижня в нашій школі було обрано: "Нові прогресивні технології - шлях до формування творчої особистості, життєвих компетентностей учнів". Адже саме за допомогою інноваційних технологій учні вчаться доводити свою точку зору, слухати іншу людину, формувати власну думку, аргументувати і дискутувати, розвивати навички самостійної роботи.  Теоретичні аспекти цього питання висвітлила Кочіш О.І. у доповіді: "Інноваційні технології в сучасному освітньому процесі".

15:33 26.10.2021