Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек

З 01.10 по 29.10 у Хустському НВК №1 проводився Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек, тема якого "Краєзнавство в шкільній бібліотеці: нові традиції та цінності". Цікавими моментами місячника стали такі заходи: "Україна дивує", "Земля квітучої краси", "Дні й роки - історії кроки", "Поетами оспівана земля", "Казками та легендами повито рідний край", а також виставки "Люблю той світ, що отчим краєм зветься", "Рушникове диво".

15:34 23.10.2021

День осені 2021

З приходом осені в закладах освіти проходять веселі, цікаві, змістовні осінні свята. Вони мають величезний вплив на емоційний світ дітей, їх пізнавальний та інтелектуальний розвиток. У останній день перед канікулами в Хустському навчально-виховному комплексі №1 також традиційно пройшов день осені.

15:37 22.10.2021

Тиждень з профілактики булінгу в школі

У Хустському навчально-виховному комплексі №1 проведено тиждень з профілактики булінгу в школі. Було організовано та проведено анкетування, бесіди, а також відеопрезентації з інформування учнів про шкільний булінг та адміністративну відповідальність за вчинення булінгу.

16:34 15.10.2021

День українського козацтва 2021

В Україні не знайдеться людини, яка не знала б про козаків. Козак у нашій культурі – звитяжний воїн, озброєний захисник, що боронить віру, гідність та звичаї всього нашого народу.

15:48 14.10.2021

Національний урок пам'яті 2021

За результатами останніх досліджень, майже половина українців не знає де знаходиться Бабин Яр. Місце, яке мало б стати місцем пам’яті, перетворилося на місце забуття. Це, імовірно, стало наслідком ціленаправленої політики замовчування, що відбувалася в Радянському Союзі.

17:54 29.09.2021

Тиждень безпеки дорожнього руху

З 17.05 по 21.05.2021 р. у Хустському навчально-виховному комплексі №1 проводився Тиждень безпеки дорожнього руху, метою якого було  формування навичок безпечної поведінки на вулицях і дорогах, удосконалення і узагальнення знань з безпеки дорожнього руху, правил пішоходів, безпечного поводження під час руху до школи і додому.

16:05 21.05.2021