Акція "Допоможемо нашим захисникам та захисницям"

За останні декілька місяців благодійність стала невід’ємною частиною життя більшості українців. Волонтерство для школярів є невичерпним джерелом набуття громадянської освіти, можливістю вчитися та сприяти розвитку солідарності в країні, можливістю реалізувати себе у служінні суспільству. Добро і милосердя – це два крила, на яких тримається людство. Тому вчителі та учні не просто говорять про мир, добро, а реально діють, намагаються зробити світ кращим, красивішим своїми добрими, корисними справами.

10:34 03.11.2022

Місячник шкільних бібліотек

"У нас єдина мета - Україна свята, нездоланна ніким і ніколи" - під такою назвою минув Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек.

11:10 29.10.2022

Методичний тиждень у дошкільних групах та початкових класах НВК (07.10-22.10.2022)

Концепцією Нової української школи передбачено зміну процесу оцінювання – відтепер воно не каратиме учнів, не ранжуватиме їх, а допомагатиме аналізувати індивідуальний прогрес учня і планувати індивідуальний темп навчання, тобто буде рекомендаціями до дії. Таке  оцінювання називається формувальним (те, яке формує навчальний процес).

14:15 26.10.2022

Тиждень математики 2022

З 17.10 по 21.10 у Хустському НВК №1 було проведено тиждень математики, мета якого: дати додаткові знання з математики, історії розвитку, показати зв'язок з іншими науками; забезпечити різноманітний розвиток особистості; розвивати творчі здібності, естетичні смаки, мовлення і мислення учнів, сприяти формуванню високоморальної особистості, виховувати інтереси до вивчення математики.

19:01 25.10.2022

Поговоримо про кібербулінг

У Хустському НВК №1 соціальним пeдагогом та класним кeрівником 5 класу провeдeно профілактично-виховний захід на тему "Кібeрбулінг".

17:24 17.10.2022

День захисників і захисниць України

14 жовтня в Україні відзначають День захисника та захисниці України, Покрови Пресвятої Богородиці та День Українського козацтва. Це дуже важливе свято для нашого народу, адже для українських козаків день Покрови Божої Матері був найбільш шанованим святом, їхню церкву було присвячено саме Діві Марії. В цей день, 14 жовтня, у козаків відбувалися вибори нового отамана.

14:17 15.10.2022

ІІІ Міжнародний урок доброти

4 жовтня - Всесвітній день захисту тварин. З цієї нагоди заклади освіти отримали запрошення  долучитись до улюбленого всіма педагогами та учнями Уроку доброти.

13:47 08.10.2022

Захід до Всесвітнього дня туризму

27 вересня відзначається Всесвітній день туризму. З нагоди цієї події у Хустському навчально-виховному комплексі №1 7 жовтня було організовано масовий туристсько-спортивний захід.

17:23 07.10.2022

День працівника освіти

Щорічно в першу неділю жовтня в Україні відзначають День працівника освіти. Оскільки неділя - вихідний день, то у Хустському НВК №1 його відзначали у суботу.

17:10 03.10.2022