Всесвітній день здоров'я 2022

Уперше Всесвітній день здоров'я відзначено 7 квітня 1950 року. Відтоді, заходи, що проводяться щороку у цей день, дозволяють ще раз  нагадати всім і кожному, що здоров'я - це безцінний скарб.

19:08 07.04.2022

Екологічна акція "Птахи - ангели, що єднають землю і небо"

З метою виховання дбайливого ставлення до природи рідного краю та почуття відповідальності за довкілля, надання практичної допомоги птахам, ознайомлення з їхнім видовим різноманіттям, Хустський НВК №1 долучився до акції "Птахи - ангели, що єднають землю і небо", ініційованої управлінням освіти, релігій та у справах національностей.

09:05 24.03.2022

У разі надзвичайної ситуації або війни

В умовах  воєнної агресії важливо знати порядок дій при виникненні надзвичайних ситуацій, у тому числі пов’язаних з воєнними діями на території України.

17:10 28.02.2022

Методичний тиждень (лютий 2022 р.)

Співпраця школи, сім'ї та самих учнів є важливою складовою досягнення позитивних результатів в сучасній освіті. Цьому питанню і був присвячений методичний тиждень на тему: "Партнерство родини та школи у формуванні творчого потенціалу та розвитку здібностей дитини в сучасному освітньому просторі".

15:30 27.02.2022

Міжнародний день рідної мови

21 лютого в Україні та світі святкують Міжнародний день рідної мови. Рідна мова - це важливий носій цінностей, знань, які передаються від покоління до покоління.

19:33 21.02.2022

Героями не народжуються - героями стають!

Лютневі дні пам'ятні багатьма трагічними подіями в історії нашої держави: розстріл Небесної Сотні, анексія Криму, бої, що бачили Донецький аеропорт та Дебальцеве.

18:55 21.02.2022

Урок медіаграмотності 2022

17 – 18 лютого 2022 року, школи України провели Всеукраїнський урок з медіаграмотності. Він проводився на державному рівні вперше. Медіаграмотність – це превентивна зброя проти дезінформації та життєво необхідна навичка, яку потрібно розвивати змалку. Урок з медіаграмотності покликаний привернути увагу молодого покоління до розвитку критичного мислення.

12:11 19.02.2022