День єднання 2022

Указом Президента України, з метою посилення консолідації українського суспільства, зміцнення його стійкості в умовах зростання гібридних загроз, інформаційно-пропагандистського, морально-психологічного тиску на суспільну свідомість постановили оголосити 16 лютого 2022 року Днем єднання.

21:23 16.02.2022

День Соборності

22 січня українці відзначають національне свято - День Соборності. З цієї нагоди у Хустському навчально-виховному комплексі №1 було проведено виховні години, вікторини, тематичні уроки, оформлено інформаціний стенд та книжкову виставку, проведено конкурс малюнків.

13:56 22.01.2022

Новорічні свята в дошкільних групах

У дошкільних групах Хустського навчально-виховного комплексу №1 відбулися новорічні свята. Вони були проведені з використанням цікавих атрибутів, костюмів та з відповідним музичним супроводом.

09:54 31.12.2021

День Святого Миколая

День Святого Миколая – одне з найулюбленіших свят для малюків, тому важливо, аби воно принесло дітям радість та яскраві емоції.

15:55 20.12.2021

Тиждень права 2021 р.

З 6 по 10 грудня в нашій школі традиційно відбувся тиждень правових знань. Проведені вчителем правознавства Молнар О.М., бібліотекарем Лозінською О.Т., педагогом-організатором Дікі А.Р. та шкільним психологом Ньорба Л.І. уроки, бесіди, тренінги дали змогу учням розширити знання про права й обов'язки людини, дитини, громадянина, усвідомити необхідність дотримання їх у повсякденному житті. Також проведені заходи посприяли попередженню правопорушень та булінгу серед підлітків.

16:20 14.12.2021

Сучасні Андріївські вечорниці

Андріївські вечорниці — одна з найцікавіших давніх традицій. За українським звичаєм, ввечері 12 грудня молодь збиралася на вечорниці, влаштовуючи на них усілякі дійства — ворожіння, забави і співи. Традиційно всі танцювали та ліпили вареники, а ще у цей вечір незаміжні дівчата ворожили на судженого.

18:43 13.12.2021