Хустські колядники

Команда навчально-виховного комплексу "Хустські колядники" взяла участь у ІІ онлайн-фестивалі-конкурсі "Різдвяний передзвін".

15:34 21.01.2024

Кутя — найголовніша страва святвечора

Неодмінною стравою різдвяно-новорічних свят в Україні є кутя. Кутя — це пісна страва з відварених зерен пшениці чи ячменю, приправлених медом, маком, горіхами, родзинками. Кутя — найголовніша страва святвечора на столі, з неї традиційно починають трапезу.

20:54 25.12.2023

#челенджУкраїнаколядує

Вітаємо з Різдвом Христовим! У це світле свято бажаємо миру і спокою в кожному домі, добра, взаєморозуміння, достатку, любові, щастя, душевної рівноваги, успіхів у всіх починаннях, радості, міцного здоров’я та всіх благ! Нехай справдяться усі очікування і збудуться найзаповітніші мрії! #челенджУкраїнаколядує

15:43 25.12.2023

Конкурс "Кращий святковий клас"

Найкращий спосіб підняти святковий настрій і зарядитися позитивом – прикрасити клас новорічним декором. Вироби можна зробити своїми руками та з доступних матеріалів. Наші учні це чудово продемонстрували. З паперу зробили гірлянди, сніжинки, ялинку на стіні, інші картинки на дверях та дошці. На вікна виготовили кольорові наліпки. Не забули і про дощик — з якого зробили ялинки. Дух свята діти відчувають навіть під час навчання.

18:59 21.12.2023

Національний тиждень читання 2023

Український інститут книги вже традиційно щороку проводить акцію «Національний тиждень читання», до якої долучився і Хустський НВК № 1.

16:11 08.12.2023

Всесвітній день української хустки

Щороку 7 грудня відзначається Всесвітній день української хустки. Це неофіційне свято, яке з'явилося 2019 року, покликане об'єднати жінок різних професій, віку та національностей для збереження українських традицій.

12:28 08.12.2023

День Збройних сил України

Щороку 6 грудня ми вшановуємо Збройні Сили України. ЗСУ завжди були нашою гордістю та славою. Щиро вітаємо всіх воїнів!

23:58 07.12.2023