Хустський навчально-виховний комплекс №1
Хустської міської ради Закарпатської області

Новини

Методичний тиждень: "Толерантність як компонент професійної культури вчителя. Протидія булінгу".

Справжнім святом рідної мови стали виховні заходи, проведені класними керівниками 6 класу Пилип М.І.: "Яке прекрасне рідне слово! " та 5 класу Грець Н.А. "Наша мова солов'їна". Під час години спілкування учнів 9 класу на тему "Життєві цінності", класний керівник Чопей Н.В. заохотила учнів поміркувати, що характерно для відповідальної вільної особистості, яка з будь-яких ситуацій здатна вийти гідно, має свій світогляд, любить своє життя. Вчителька німецької мови Сідей О.І. організувала цікавий позакласний захід для учнів 8-11 класу "Подорож Німеччиною". Заняття посприяло не тільки розвитку мовленнєвих навичок, а й розширенню кругозору та загального розвитку школярів.

15:55 05.03.2020

День Героїв Небесної Сотні

Патріотизм-це одна із ланок людського характеру. Він подібно до любові, керує людською свідомістю, заставляючи робити великі і малі вчинки в ім'я своєї Батьківщини. Патріот живе у єдності зі своїм народом, адже життя народу стає його власним життям.

16:55 23.02.2020

Держава потребує професіоналів

Кожного дня шкільний вчитель працює з дітьми, пояснює безпосередньо свій предмет, виховує та найважливіше – відкриває цілий світ . Світ, в якому кожен з них обов’язково знайде своє місце. Пожежники, лікарі, вчителі, адвокати…

22:54 20.02.2020